• slide 1
  • slide 2
  • slide 3

 

 

DobrodoŠli na webstranice UmjetniČke gimnazije Ars Animae s pravom javnosti.
Ovdje se nalaze sve potrebne informacije.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

raspored sati / Školska godina 2013/2014.

TJEDAN B (13-17.1; 27-31.1; 10-14.2; 24-28.2;10-14.3; 24-28.3; 7-11.4; 21-25.4; 5-9.5; 19-23.5; 2-6.6)

 

PONEDJELJAK

I RAZRED

II RAZRED

III RAZRED

IV RAZRED

 0.      8.10 -   8.55

/

 

 /

 

 /

 

 /

 

 1.      9.00 –  9.45

MAT

 

HRV

 

KEM

 

ENG

 

 2.      9.50 – 10.35

MAT

 

HRV

 

BIO

 

ENG

 

 3.    10.40 – 11.25

KEM

 

MAT

 

ENG

 

HRV

 

 4.    11.40 – 12.25

BIO

 

MAT

 

SOC

 

TAL

NJEM

 5.    12.30 – 13.15

HRV

 

ENG

 

SOC

 

BIO

 

 6.    13.20 – 14.05

ENG

 

BIO

 

TAL

 

VJE

 

 7.    14.10 – 14.55

/

 

/

 

/

 

/

 

UTORAK

I RAZRED

II RAZRED

III RAZRED

IV RAZRED

 0.      8.10 -   8.55

ETIKA

 

ETIKA

 

ETIKA

 

ETIKA

 

 1.      9.00 –  9.45

INF

 

FIZ

 

HRV

 

MAT

 

 2.      9.50 – 10.35

INF

 

MAT

 

HRV

 

MAT

 

 3.    10.40 – 11.25

FIZ

 

POV

 

MAT

 

HRV

 

 4.    11.40 – 12.25

MAT

 

POV

 

MAT

 

HRV

 

 5.    12.30 – 13.15

HRV

 

KEM

 

FIZ

 

POV

 

 6.    13.20 – 14.05

HRV

 

BIO

 

POV

 

FIZ

 

 7.    14.10 – 14.55

/

 

/

 

/

 

/

 

SRIJEDA

I RAZRED

II RAZRED

III RAZRED

IV RAZRED

 0.      8.10 -   8.55

/

 

/

 

/

 

/

 1.      9.00 –  9.45

MAT

 

ENG

 

TAL

 

KEM

 

 2.      9.50 – 10.35

FIZ

 

KEM

 

HRV

 

ENG

 

 3.    10.40 – 11.25

ENG

 

MAT

 

KEM

 

HRV

 

 4.    11.40 – 12.25

ENG

 

FIZ

 

BIO

 

FIZ

 

 5.    12.30 – 13.15

NJEM

 

TAL

 

FIZ

 

BIO

 

 6.    13.20 – 14.05

KEM

 

HRV

 

ENG

 

/

 

 7.    14.10 – 14.55

/

 

/

 

/

 

/

 

ČETVRTAK

I RAZRED

II RAZRED

III RAZRED

IV RAZRED

 0.      8.10 -   8.55

/

 

/

 

/

 

/

 

 1.      9.00 –  9.45

ZEM

 

ZEM

 

VJE

 

/

 

 2.      9.50 – 10.35

ZEM

 

ZEM

 

LOG

 

GLA

 

 3.    10.40 – 11.25

VJE

 

HRV

 

GLA

 

ZEM

 

 4.    11.40 – 12.25

GLA

 

VJE

 

HRV

 

ZEM

 

 5.    12.30 – 13.15

POV

 

GLA

 

ZEM

 

FIL

 

 6.    13.20 – 14.05

POV

 

TAL

 

ZEM

 

FIL

 

 7.    14.10 – 14.55

/

 

/

 

/

 

/

 

PETAK

I RAZRED

II RAZRED

III RAZRED

IV RAZRED

 0.      8.10 -   8.55

/

 

/

 

/

 

MAT-D

 

 1.      9.00 –  9.45

BIO

 

LAT

 

/

 

MAT

 

 2.      9.50 – 10.35

NJEM

 

LAT

 

MAT

 

KEM

 

 3.    10.40 – 11.25

LAT

 

ENG

 

POV

 

LIK

 

 4.    11.40 – 12.25

LAT

 

LIK

 

ENG

 

POV

 

 5.    12.30 – 13.15

HRV

 

PSI

 

LIK

 

POV

 

 6.    13.20 – 14.05

LIK

 

/

 

PSI

 

TAL

NJEM

 7.    14.10 – 14.55

/

/

/

/